0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa League
Eintracht Frankfurt
-
-
Glasgow Rangers FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Iran
Persian Gulf Pro League
Nassaji Mazandaran
۲
۱
Havadar SC
Finished
۱۹:۰۰
Japan
J League
Vissel Kobe
۰
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۳
Yokohama F Marinos
Finished
۱۵:۰۰
Algeria
Division 1
CR Belouizdad
۱
۰
ES Setif
Finished
۱۹:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۲
Suwon City
Finished
۱۵:۰۰
Gangwon FC
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۵:۰۰
Ghana
Premier League
WAFA
۰
۱
Accra Lions
Finished
۱۹:۳۰
King Faisal Babes FC
۱
۰
Eleven Wonders
Finished
۱۹:۳۰
Berekum Chelsea
۰
۰
Medeama
Finished
۱۹:۳۰
Legon Cities FC
۲
۱
Dreams FC
Finished
۱۹:۳۰
Hearts of Oak
۱
۰
Bibiani Gold Stars FC
Finished
۱۹:۳۰
Real Tamale United
۲
۲
Bechem United
Finished
۱۹:۳۰
Karela
۱
۰
Great Olympics
Finished
۱۹:۳۰
Aduana Stars
۰
۰
Elmina Sharks
Finished
۱۹:۳۰
Asia
AFC Cup
Tishreen
۰
۰
Hilal AL Quds
Finished
۱۹:۳۰
Al Seeb
۱
۰
Jableh SC
Finished
۱۹:۳۰
AL-Nejmeh SC Beirut
-
-
East Riffa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Shabab Al Khaleel
-
-
Dhofar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Al Riffa
۲
۳
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۹:۳۰
Gokulam FC
۴
۲
ATK Mohun Bagan AC
Finished
۱۵:۳۰
Bashundhara Kings
۱
۰
Maziya SRC
Finished
۱۹:۳۰
Egypt
Premier League
National Bank
۰
۰
Al Ahly Cairo
inprogress
۲۲:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
Excelsior Rotterdam
۳
۰
Heracles Almelo
inprogress
۲۱:۱۵
England
League 2
Northampton Town
-
-
Mansfield Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Italy
Serie B
Brescia
۱
۰
SSD Monza 1912
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۰
۰
Melbourne City FC
Finished
۱۳:۳۵
Greece
Gamma Ethniki
Ilioupoli GS
۱
۱
Agrotikos Asteras
Finished
۱۸:۳۰
Proodeftiki FC
۰
۰
Makedonikos FC
Finished
۱۸:۳۰
Iraklis Larissa
۱
۳
Pao Rouf
Finished
۱۸:۳۰
Uzbekistan
Super League
FK Kokand 1912
۱
۱
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۶:۱۵
Surkhon Termez
۲
۴
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۶:۱۵
South America
Copa Libertadores, Group C
Bragantino Red Bull
۰
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
Cameroon
Elite One
Colombe du Dja et Lobo
۲
۰
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۹:۰۰
Stade Renard
۰
۰
Union Sportive de Douala
Finished
۱۷:۳۰
Yong Sp. Academy
۰
۲
Les Astres
inprogress
۲۱:۳۰
Bamboutos
۰
۰
New Star de Douala
Finished
۱۹:۰۰
Panthere de Nde
۰
۱
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۹:۳۰
PWD Bamenda
۱
۳
Fovu de Baham
Finished
۱۷:۳۰
Cotonsport de Garoua
۳
۰
Eding Sport FC
Finished
۱۹:۳۰
Fauve Azur Elite
۱
۱
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
Union de Loum
۰
۰
Dragon FC Yaounde
inprogress
۱۹:۰۰
Renaissance FC de Ngoumou
۰
۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
inprogress
۱۹:۰۰
United Arab Emirates
UAE U21 League
Al Ittihad Kalba U21
۴
۳
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Sharjah SC U21
۲
۱
Baniyas SC U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Ain U21
۳
۲
Al Nasr U21
Finished
۱۸:۴۵
Ajman SCC U21
۱
۰
Al Wasl U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Orooba U21
۱
۱
Emirates Club RAK U21
Finished
۱۸:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai U21
۴
۱
Al Dhafra U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Jazira U21
۲
۱
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
Finished
۱۸:۴۵
Latvia
LMT Virsliga
SK Super Nova
۰
۳
Spartaks Jurmala
Finished
۱۹:۳۰
Riga FC
۲
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group E
Internacional RS
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Clube Goianiense
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
Club 9 de Octubre
۲
۳
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
Croatia
3. HNL
NK Tekstilac Ravnice
۱
۱
NK Mladost Petrinja
Finished
۱۹:۳۰
NK Vrbovec
۴
۱
NK Tresnjevka
Finished
۱۹:۳۰
NK Udarnik Kurilovec
۱
۱
NK Dugo Selo
Finished
۱۹:۳۰
NK Trnje
۳
۱
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۹:۳۰
Karlovac
۱
۰
Ponikve
inprogress
۲۱:۳۰
Nk Vrapce
۲
۱
NK Lucko
Finished
۱۹:۳۰
Gaj Mace
۶
۲
NK Hask Zagreb
Finished
۱۹:۳۰
HNK Segesta Sisak
۰
۱
NK Maksimir
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Superettan
Vasteras SK FK
۱
۱
Jonkopings Sodra
inprogress
۲۱:۳۰
Skovde AIK
۰
۰
Orebro SK
inprogress
۲۱:۳۰
Orgryte IS
۱
۲
Trelleborgs FF
inprogress
۲۱:۳۰
Utsiktens BK
۲
۱
Landskrona Bois
inprogress
۲۱:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group H
Sporting Cristal Lima
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۵:۰۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Breidablik (W)
۰
۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Throttur Reykjavik (W)
۳
۱
Thor Akureyri (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Czech Republic
Czech Cup
FC Slovacko
۳
۱
AC Sparta Praha
Finished
۱۹:۳۰
Japan
YBC Levain Cup
Shimizu S-pulse
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۳
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۳
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Najran SC
۰
۰
Bisha FC
inprogress
۲۲:۳۰
AL Ain
۱
۱
Al Jabalain
Finished
۲۰:۵۰
Al-Orubah
۱
۱
Al Akhdoud
inprogress
۲۱:۱۵
Hajer
۲
۰
Al-Quadisiya
Finished
۲۰:۳۰
Al-Draih
۱
۲
Al-Jeel
Finished
۲۰:۴۰
Czech Republic
4. Liga
SFC Opava 2
۱
۳
FK Bohumin
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Primera B
Fortaleza FC
۰
۱
Bogota FC
Finished
۰۵:۱۰
Llaneros FC
۰
۰
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
FC Leones
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
Tunisia
Ligue 1, Relegation Group
ES Hammam Sousse
۱
۱
Esperance Sportive Zarzis
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Beja
۲
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Algeria U20
۱
۱
Ivory Coast U20
Finished
۰۰:۰۰
Poland
III Liga
Mamry Gizycko
۰
۱
GKS Wikielec
Finished
۱۹:۳۰
Morocco
Botola Pro
Maghreb de Fes
۱
۱
WAC Wydad Casablanca
inprogress
۲۱:۴۵
Republic of Korea
K-League 2
Ansan Greeners
۰
۱
Chungnam Asan
Finished
۱۵:۰۰
Bucheon FC 1995
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۰۰
Norway
NM Cup
Orkla
۳
۶
Stjordals Blink
Finished
۲۰:۳۰
Lokomotiv Oslo
۰
۱
Eidsvold TF
inprogress
۲۱:۳۰
Junkeren
۳
۲
Mjølner
Finished
۱۹:۳۰
Trygg/Lade
۱
۲
Levanger FK
Finished
۲۰:۳۰
Skjetten
۰
۳
Ullensaker Kisa IL
Finished
۲۰:۳۰
Gjovik-Lyn
۰
۰
Raufoss Fotball
inprogress
۲۲:۰۰
Bremnes
۲
۵
Oygarden FK
Finished
۲۰:۳۰
Pors Grenland
۲
۳
FK Arendal
Finished
۲۰:۳۰
Nordstrand
۰
۱
Frigg
Finished
۲۱:۰۰
Ullern
۳
۰
Asker Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Harstad IL
۲
۰
FK Senja Silsand
inprogress
۲۱:۳۰
Bossekop UL
۰
۲
Alta IF
Finished
۲۰:۳۰
Voss
۰
۷
SK Brann Bergen
Finished
۲۰:۳۰
Træff
۴
۴
Vard Haugesund
inprogress
۲۰:۳۰
Rade IL
۰
۱
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
Finnsnes IL
۲
۴
Tromsdalen UIL
Finished
۲۰:۳۰
Herd
۰
۲
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Brumunddal
۲
۰
Strommen IF
Finished
۲۰:۳۰
Os Turnforening
۶
۵
Asane IL Ulset
inprogress
۲۰:۳۰
Baerum SK Sandvika
۱
۲
Kvik Halden FK
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
1st Division
Elite 3000 Helsingor
۱
۲
Lyngby BK
Finished
۲۱:۰۰
Nykobing FC
۰
۱
AC Horsens
Finished
۲۱:۰۰
Esbjerg F.B.
۲
۳
Fremad Amager
Finished
۲۱:۰۰
Hvidovre IF
۳
۱
FC Fredericia
Finished
۲۱:۰۰
Italy
Serie D, Girone G
Team Nuova Florida
۲
۱
FC Aprilia
Finished
۱۸:۳۰
Muravera
۱
۳
ASD Gladiator
Finished
۱۶:۳۰
ASD Torres
۰
۰
USD Latte Dolce
Finished
۱۸:۳۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۳
Giugliano
Finished
۱۸:۳۰
Cynthialbalonga
۷
۲
ASD Lanusei Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Arzachena
۲
۰
Afragolese 1944
Finished
۱۷:۳۰
ASD Carbonia Calcio
۲
۰
Vis Artena
Finished
۱۸:۰۰
SS Cassino
۱
۱
Insieme Formia
Finished
۱۸:۳۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۰
۱
Atletico Uri
Finished
۱۸:۳۰
Uganda
Uganda Cup
Bul FC
۱
۰
Boma FC
Finished
۱۶:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group H
Junior
۲
۰
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
Mongolia
Premier League
Khangarid Klub
۰
۳
Khaan Khuns Erchim
Finished
۰۹:۳۰
Khovd
۲
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۵:۳۰
BCH Lions
۲
۵
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
Deportivo Toluca FC
۱
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۰۵:۰۰
Paro FC
۱
۰
Thimphu City
Finished
۱۶:۳۰
HNK Rijeka
۱
۱
Ukraine
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Dornbreite
۲
۰
TSV Kronshagen
inprogress
۲۱:۳۰
TSV Bordesholm
۱
۲
SV Todesfelde
inprogress
۲۲:۰۰
VfB Lubeck II
۳
۱
SV Frisia 03
inprogress
۲۲:۰۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
۲
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
CD Santa Cruz
۲
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۵:۰۰
Australia
FFA Cup
Blacktown City FC
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۴:۱۵
St George City FA
۴
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۱
۲
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Bentleigh Greens SC
۳
۰
St Albans Saints
Finished
۱۴:۰۰
Redlands United
۱
۲
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۱۵
North Pine
۰
۰
Brisbane City
inprogress
۱۴:۰۰
Maitland
۶
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Mandurah City
۱
۲
Inglewood United
Finished
۱۵:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۴
۳
O'Connor Knights
Finished
۱۳:۰۰
Caboolture
۰
۴
Moreton Bay United
Finished
۱۴:۰۰
Broadbeach United
۴
۳
Western Pride
Finished
۱۴:۰۰
Edgeworth Eagles
۲
۳
Weston Workers
Finished
۱۳:۰۰
Whittlesea United SC
۴
۰
Upfield SC
Finished
۱۳:۳۰
Valentine Phoenix
۱
۳
Broadmeadow Magic
Finished
۱۳:۳۰
Bayside United
۰
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Southside Eagles
۰
۰
Eastern Suburbs
inprogress
۱۴:۰۰
Bayswater City
۱۰
۱
Kingsley Westside FC
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
U19 1st Division
Kecskemeti TE U19
۲
۱
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۵:۳۰
Japan
J2 League
Omiya Ardija
۰
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۴:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۲
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Catanduva FC U20
۰
۰
Gremio Novorizontino U20
inprogress
۲۲:۳۰
Portuguesa SP U20
۱
۰
Ibrachina U20
inprogress
۲۲:۳۰
Independente FC Limeira U20
۱
۰
Capivariano FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
CA Votuporanguense U20
۰
۰
Mirassol U20
inprogress
۲۲:۳۰
America SP U20
۰
۰
Tanabi U20
inprogress
۲۲:۳۰
CA Taquaritinga SP U20
۰
۰
Ferroviaria U20
inprogress
۲۲:۳۰
Olimpia SP U20
۰
۰
Monte Azul U20
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Desportivo Sao Carlense U20
۱
۰
XV de Jau U20
inprogress
۲۲:۳۰
SC Brasil U20
۱
۰
Oeste FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
AA Francana U20
۰
۰
Internacional Bebedouro U20
inprogress
۲۲:۳۰
Paulista U20
۰
۰
Guarani SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
CA Assisense U20
۰
۰
Aracatuba U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sharjah Brasil U20
۱
۱
Salto SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Noroeste U20
۰
۰
Sao Carlos U20
inprogress
۲۲:۳۰
Metropolitano FC U20
۰
۱
Colorado Caieiras FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Comercial RB SP U20
۰
۰
Botafogo SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Serie C
AD Confianca SE
۱
۰
Ferroviario
Finished
۰۳:۳۰
Nepal
C Division
Planning Boys United
۳
۱
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Birgunj Youth Academy
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
Khalibari Youth FC
۱
۲
Mahabir Club
Finished
۱۴:۴۵
Saudi Arabia
Youth League U19
Al Hilal Riyadh U19
۱
۰
Al Wahda Mecca U19
Finished
۱۷:۲۵
Al Fateh SC U19
۲
۲
Al Ittifaq Dammam U19
Finished
۱۷:۱۰
Al Ittihad Jeddah U19
۰
۰
Al Faisaly Harmah U19
Finished
۱۷:۵۵
Slovakia
3. Liga
MSK Senec
۱
۰
Kalinkovo
Finished
۲۱:۰۰
MFK Zarnovica
۱
۲
FK Podkonice
Finished
۲۰:۰۰
SK Novohrad Lucenec
۰
۰
TJ Jednota Banova
Finished
۲۰:۰۰
FC Rimavska Sobota
۰
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۲۰:۰۰
FTC Filakovo
۱
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۲۰:۰۰
Liptovska Stiavnica
۱
۳
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۲۰:۰۰
FK Cadca
۱
۵
FK Rakytovce
Finished
۲۰:۰۰
Tatran Krasno Nad Kysucou
۱
۰
TJ Pramen Kovacova
Finished
۲۰:۰۰
SKM Liptovsky Hradok
۱
۱
Banik Kalinovo
Finished
۲۰:۰۰
Tanzania
Premier League
Azam FC
۱
۱
Simba SC
Finished
۲۰:۳۰
San Marino
Campionato
SP Tre Penne
۰
۰
SP Tre Fiori
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Fiorita
۰
۰
Pennarossa
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Italy
Serie D, Girone H
Audace Cerignola
۳
۰
Brindisi
Finished
۱۸:۳۰
Mali
Premiere Division
AS Real Bamako
۰
۰
Djoliba AC
inprogress
۲۱:۳۰
Ethiopia
Premier League
Welayta Dicha
۰
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۷:۳۰
Defence Force FC
۱
۲
Fasil Kenema
Finished
۱۴:۳۰
Welkite Ketema
۱
۲
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
Germany
Berlin Liga
TUS Makkabi
۲
۰
Berlin Hilaspor
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Novorizontino SP
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
Israel
Youth League
Hapoel Petach Tikva U19
۰
۲
Shimshon Tel Aviv Raya U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Kiryat Ono U19
۰
۱
Maccabi Yavne Shimon U19
Finished
۱۸:۰۰
Hakoah Amidar Ramat Gan U19
۰
۱
Maccabi Herzliya U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۰
۰
Hapoel Iksal Imad U19
inprogress
۱۸:۰۰
Gadna Tel Aviv U19
۲
۳
Hapoel Katamon Jerusalem U19
Finished
۱۸:۰۰
SC Newe Yosef U19
۳
۳
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Finished
۱۸:۰۰
SC Haifa Robi Shapira U19
۰
۱
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۸:۰۰
Maccabi Achi Nazareth U19
۱
۲
MS Pardes Hana Karkur U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Hod Hasharon U19
۰
۱
Maccabi Yaffo Kabilio U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Nof Hagalil U19
۴
۰
Beitar Ness Toubruk U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Herzliya U19
۰
۰
Maccabi Tzur Shalom FC U19
inprogress
۱۸:۰۰
Belgium
First Amateur Division
Liege FC
۳
۰
KFC Dessel Sport
inprogress
۲۲:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۱
FC Verbroedering Dender EH
inprogress
۲۲:۳۰
Japan
J3 League
FC Gifu
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo Iteno
۱
۱
2 de Mayo
Finished
۱۸:۳۰
Rubio nu
-
-
River Plate Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Independiente FBC
۰
۰
Atletico Colegiales
Finished
۱۸:۳۰
Asia
Southeast Asian Games Women
Thailand (W)
۳
۰
Philippines (W)
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam (W)
۱
۰
Myanmar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۴
۲
JK Trans Narva
Finished
۱۹:۰۰
Parnu JK Vaprus
۱
۱
Tallinna JK Legion
Finished
۱۹:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۱
FC Levadia Tallinn
Finished
۲۱:۰۰
Czech Republic
5. Liga
SK Olympia Rajecko
۲
۰
Bosonohy
Finished
۲۰:۰۰
Rwanda
Rwanda Cup
Police FC
۲
۲
AS Kigali
Finished
۱۷:۳۰
Norway
U19 Elite League
Tromso U19
۱
۳
Valerenga U19
Finished
۱۸:۳۰
Sogndal U19
۴
۵
Viking U19
Finished
۱۷:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Cup
FK Krupa na Vrbasu
۲
۰
Rudar Prijedor
Finished
۱۹:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands Cup
HB Torshavn
۱
۱
AB Argir
inprogress
۲۲:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
Club Africain
۰
۱
Etoile Sportive du Sahel
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۲
۲
Union Viera CF U19
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Forsbacka IK
۲
۰
Sandvikens AIK FK
inprogress
۲۱:۳۰
Austria
Landesliga
UFC Altenmarkt
۰
۰
SV Strasswalchen
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Carioca 2
Artsul Futebol Clube
۰
۰
Volta Redonda
inprogress
۲۲:۳۰
FC Goncalense
۰
۰
Marica RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Finland
Kolmonen
EIF/Akademi
۳
۲
BK-46
Finished
۲۰:۰۰
RPS Lions
۰
۳
KJP
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD San Luca
۳
۳
Santa Maria Cilento
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Regional League
Real San Jeronimo
۲
۰
E.D.P IND. Medellin
Finished
۰۵:۳۰
Thailand
FA Cup
Police Tero FC
۱
۲
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
Suphanburi FC
۲
۳
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
3. Lig
Iskenderun
۲
۱
Yeni Orduspor
Finished
۱۷:۳۰
76 Igdir Belediyespor
۳
۲
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۷:۰۰
Togo
Premier Division
AS Togo Port
۰
۲
ASC Kara
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۰
۰
FK Borac Banjaluka
Finished
۲۰:۳۰
NK Siroki Brijeg
۰
۱
FK Tuzla City
Finished
۲۰:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۰
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
South America
Copa Sudamericana Group G
Ceara CE
۶
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۴۵
United States
USL League Two
South Georgia Tormenta FC II
۲
۰
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Dalton Red Wolves SC
۲
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Atletico Madrid U19
۰
۰
AD Alcorcon U19
inprogress
۲۲:۳۰
Armenia
Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
۰
۰
Alashkert
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Fenerbahce SK U19
۱
۲
Galatasaray U19
Finished
۲۰:۳۰
Kocaelispor U19
۳
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Istanbulspor U19
۱
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Esbjerg U19
۰
۱
Odense BK U19
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Carioca U20
Volta Redonda U20
۲
۲
Bangu AC RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Asarums IF FK
۰
۲
Kristianstads FF
inprogress
۲۱:۳۰
Senegal
FA Cup
Ajel De Rusfique
۰
۰
Generation Foot
Finished
۲۰:۳۰
ASC Yeggo
۱
۳
Thies FC
Finished
۲۰:۳۰
Amitie FC
۰
۳
ASC Linguere
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga 1 Women
Independenta Baia Mare (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group B
Caracas FC
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۴۵
Gambia
Division 2
Kanifing East FC
۱
۰
Kiang West FC
Finished
۲۰:۳۰
Immigration FC
۰
۰
Bombada FC
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Landespokal
Schwarz-Weis Rehden
۰
۰
SV Meppen
inprogress
۲۱:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
۲
۲
Pahang
Finished
۱۶:۴۵
Nicaragua
Primera Division Women
Real Esteli (W)
۲
۰
Juventus Managua (W)
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Regional Cup
Sleza Wroclaw
۴
۰
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۸:۳۰
Norway
NM Cup Women
Viking FK (W)
۱
۳
Avaldsnes (W)
Finished
۲۰:۳۰
Ovrevoll Hosle (W)
۱
۱
Hoenefoss (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Eintracht Trier
۰
۰
TuS Mechtersheim
inprogress
۲۲:۰۰
Guatemala
Liga Nacional
Malacateco
۰
۰
CSD Comunicaciones
inprogress
۲۲:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Cup Women
ZNK Sfk 2000 Sarajevo (W)
۴
۱
ZFNK Emina (W)
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
K Lyra-Lierse Berlaar
۲
۰
Belisia Bilzen
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FC International Leipzig
۰
۰
FSV Wacker Nordhausen
inprogress
۲۲:۳۰
Estonia
Esiliiga B
JK Tallinna Kalev II
۱
۵
Tabasalu Charma
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Brazil Cup U20
EC Prospera U20
۰
۳
Criciuma U20
inprogress
۲۲:۳۰
Malawi
Super League
Blue Eagles
۰
۰
Civo United
Finished
۱۷:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Banfield
۱
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
Croatia
Regional Cup
NK Dubrava Zagreb
۳
۱
Kustosija
Finished
۲۰:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
۲
۱
Undrið FF
Finished
۰۰:۰۰
Russia
FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۳
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۶:۰۰
Irtysh Omsk
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۷:۳۰
Poland
IV Liga
Unia Kosztowy
۰
۲
KS Unia Dabrowa Gornicza
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa
۵
۲
GBK Kokkola
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
U19 League
Fram/Úlfarnir U19
۲
۱
Keflavik/Reynir/Vidir U19
inprogress
۲۲:۳۰
Mexico
Liga TDP
Guerreros DD
۰
۰
Chilpancingo
inprogress
۲۲:۳۰
Uruguay
Reserve League
Deportivo Maldonado Reserves
۰
۰
CA River Plate Montevideo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۱
Sagrada Esperanca
Finished
۲۰:۰۰
Morocco
Botola Pro 2
Club R Zemamra
۲
۱
Maghrib Association Tetouan
Finished
۲۰:۳۰