0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
FIFA World Cup, Group E
Japan
-
-
Spain
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Costa Rica
-
-
Germany
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
World
FIFA World Cup, Group F
Croatia
۰
۰
Belgium
Finished
۱۸:۳۰
Canada
۱
۲
Morocco
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
Premier League
El Zamalek
۲
۲
Al Masry Club
Finished
۲۰:۳۰
El Dakhleya
۰
۱
Future FC
Finished
۱۶:۱۵
Aswan FC
۱
۰
Pharco
Finished
۱۶:۱۵
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۰
۰
NK Celje
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
League Cup, Group B
CS Maritimo Funchal
۰
۱
Rio Ave
Finished
۲۰:۳۰
Sporting Clube de Portugal
۶
۰
Farense
Finished
۰۰:۱۵
Romania
Liga I
FC Botosani
۲
۳
FCSB
inprogress
۲۰:۳۰
China
Super League
Chengdu Rongcheng FC
۲
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۴:۳۰
Meizhou Hakka
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۰۰
Italy
Serie C, Group A
AC Trento
-
-
Vicenza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
F.C. Arzignano Valchiampo
۱
۱
Pro Vercelli
Finished
۲۰:۳۰
Cyprus
Cyprus Cup
Omonia FC Nicosia
۲
۱
Karmiotissa Pano Polemidion
Finished
۲۰:۳۰
India
I-League
Real Kashmir FC
۳
۲
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۲:۰۰
Sreenidi Deccan
۴
۳
Mohammedan SC
Finished
۱۲:۰۰
India
Indian Super League
Mumbai City FC
۴
۱
FC Goa
Finished
۱۷:۳۰
Colombia
Primera A
CD Junior FC Barranquilla
۰
۲
Deportivo Pereira
Finished
۰۵:۰۵
Independiente Santa Fe
۱
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۵:۰۵
America de Cali
۱
۱
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Pasto
۰
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۳:۰۰
World
Friendly Club Matches
Olympique Lyonnais
۰
۱
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۲۲:۰۰
Lyngby BK
۱
۲
OB Odense
Finished
۱۵:۳۰
AGF Aarhus
۰
۱
FC Fredericia
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Tel-Aviv
۱
۱
Maccabi Bnei Raina
Finished
۱۲:۰۰
AC Arezzo
۱
۴
AC Fiorentina
Finished
۱۷:۳۰
Huddersfield Town
۰
۲
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۱۸:۳۰
AEL Limassol
۰
۳
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۲۰:۰۰
FC Blau-Weiss Linz
۴
۳
WSG Wattens Swarovski Tirol
Finished
۱۷:۰۰
Panathinaikos
۳
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۱۳:۳۰
Ukraine
Premier League
Zorya Luhansk
۱
۲
Kolos Kovalivka
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga II
Steaua Bucuresti
۱
۱
FC Buzau
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
FA Cup
Lamphun Warrior FC
۲
۱
Prachuap FC
Finished
۱۳:۳۰
Bahrain
Premier League
Sitra
۱
۱
Al Hidd
inprogress
۲۱:۰۰
Bahrain SC
۰
۰
Al-Muharraq
Finished
۱۹:۰۰
Budaiya
۰
۲
Al Riffa
Finished
۱۸:۰۰
India
Super Division Bangalore
Bangalore Eagles
۰
۱
Rebels FC
Finished
۱۲:۰۰
Bengaluru FC
۱
۰
Roots FC
Finished
۱۴:۰۰
ASC And Center FC
۱
۳
Bengaluru United FC
Finished
۱۰:۰۰
Portugal
League Cup, Group H
Academico Viseu
۳
۲
Estoril Praia
Finished
۱۶:۱۵
Kuwait
Federation Cup
Al-Salmiyah
۱
۱
Yarmouk
Finished
۱۶:۳۰
Khaitan
۴
۰
Al Kuwait
Finished
۱۶:۳۰
Al-Qadsiya
۲
۱
Kazma
Finished
۱۹:۰۰
Al Fahaheel FC
۳
۰
Burgan SC
Finished
۱۹:۰۰
Israel
Ligat-Al Women
Kiryat Gat SC (W)
-
-
FC Ramat Hasharon (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Hapoel Beer Sheva (W)
۰
۲
Hapoel Jerusalem (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Maccabi Emek Hefer (W)
۰
۰
Maccabi Kishronot Hadera (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Poland
Central Youth League
MKS Polonia Warszawa U19
۲
۰
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۵:۳۰
Uruguay
Reserve League
Defensor Sporting Reserves
-
-
Danubio Reserves
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Montevideo Wanderers Reserves
۲
۱
Cerrito Reserves
inprogress
۲۱:۰۰
Boston River Reserves
۰
۵
CA Penarol Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Albion Reserves
۱
۱
Nacional de Montevideo Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Plaza Colonia Reserves
۰
۱
Montevideo City Torque Reserve
Finished
۱۸:۰۰
CA River Plate Montevideo Reserves
۳
۰
Liverpool Montevideo Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
Premier League
KMC FC
۱
۱
Mbeya City
Finished
۱۶:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Juventus Managua FC
۹
۰
Deportivo Ocotal
Finished
۰۲:۳۰
HYH Export Sebaco FC
۱
۰
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۰:۳۰
UNAN Managua
۱
۳
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Ludogorets Razgrad
۰
۰
PFC Levski Sofia
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Regional League
Ferrovalvulas FC
-
-
CD Gallegol
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Nacional Medellin Reserves
۱
۰
Deportivo Alexis Garcia
inprogress
۲۰:۳۰
Egypt
Division 2
Telecom Egypt
۳
۱
El Terasanah
Finished
۱۶:۰۰
MS Tamya
۲
۱
Dayrout
Finished
۱۶:۰۰
Telephonat Beni Suef SC
۲
۱
El Minya
Finished
۱۶:۰۰
Shoban Moslemen Qena
۱
۲
Aluminium Nag Hammadi
Finished
۱۶:۰۰
Uganda
2nd Division
NEC FC Bugolobi
۴
۲
Adjumani Town Council FC
Finished
۱۶:۳۰
Lugazi Municipal FC
۳
۰
Kaaro Karungi FC
Finished
۱۶:۳۰
Jinja North FC
۲
۱
Northern Gateway FC
Finished
۱۶:۳۰
Kyetume FC
۱
۱
Boma Young FC
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
U19 Championship
Vizela U19
۱
۰
CD Tondela U19
Finished
۱۸:۳۰
Ethiopia
Premier League
Legetafo Legedadi
۲
۲
Ethiopia Bunna
Finished
۱۶:۳۰
Arba Minch City FC
۱
۰
Adama Kenema
Finished
۱۹:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
SOL FC Abobo
۱
۱
Asec Mimosas
Finished
۱۹:۰۰
Stade d'Abidjan
۰
۰
Societe Omnisport De L'armée
inprogress
۲۱:۳۰
Oman
Professional League
Al Rustaq
۰
۱
Dhofar SCSC
Finished
۱۸:۱۵
Al Orouba
۰
۱
Sohar Club
Finished
۱۶:۰۵
Guatemala
Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Malacateco
Finished
۰۰:۳۰
Azerbaijan
1. Division
Moik Baku
۳
۲
Energetik Mingechevir
Finished
۱۳:۳۰
FK Gabala 2
۱
۱
Sabail-2 FK
Finished
۱۳:۳۰
England
Premier League Cup U21
Peterborough United U21
۰
۰
Aston Villa U21
Finished
۱۶:۳۰
Costa Rica
Copa Costa Rica
CS Herediano
۱
۰
Puntarenas FC
Finished
۰۳:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Victoria
۰
۰
Motagua
Finished
۰۵:۰۰
Slovakia
Cup Women
Slovan Bratislava (W)
۰
۲
Spartak Myjava (W)
Finished
۲۰:۰۰
Bangladesh
League Women
Nasrin Sports Academy (W)
۱
۵
Kumilla Utd (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bolivia
LFPB
Club Universitario de Sucre
۰
۳
Libertad Gran Mamore
Finished
۰۲:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
Septemvri Sofia
۱
۲
PFC CSKA Sofia
Finished
۱۳:۳۰
Armenia
1. Division
Ararat Armenia II
۲
۱
Pyunik II
Finished
۱۳:۳۰
FC Ararat Yerevan II
۲
۱
Shirak II
Finished
۱۳:۳۰
Lernayin Artsakh II
۱
۲
Urartu Banants 2
Finished
۱۳:۳۰
India
Manipur State League
KIYC
۱
۱
Klasa FC
Finished
۱۱:۳۰
Bhutan
League Women
Samtse FC (W)
۰
۰
Transport United FC (W)
Finished
۱۲:۳۰